Strona używa plików cookies, aby zapewnić wysoką jakość użytkowania, dowiedz się więcej.
wzory kaszubskie
wzory kaszubskie

Organizacja imprez firmowych

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, nasi doradcy pomogą dopasować ofertę do Państwa oczekiwań. Do dyspozycji oddajemy najnowszej klasy sprzęt multimedialny, oraz oferujemy wparcie techniczne. W ramach oferty dla firm proponujemy liczne programy rekreacyjne: wieczór kaszubski z muzyką regionalną, wycieczki krajoznawcze wozem drabiniastym lub bryczką po okolicy, możliwość własnoręcznego wypieku chleba w tradycyjnym piecu chlebowym, spotkanie w Tabaczniku - muzeum poświęconemu kaszubskiej tabace, wieczór piwny w naszym regionalnym browarze Kaszebsko Koruna i kąpiele piwne w łaźniach piwnych. Dania przygotowane przez naszych kucharzy uwiodą Państwa swoim wyjątkowym smakiem i będą stanowić wspaniały dodatek do spotkania. Gościom zapewniamy możliwość zakwaterowania w pokojach hotelowych i luksusowych apartamentach. EVENTY FIRMOWE nawet do 1000 osób

Zajmujemy się organizacją dużych eventów - uroczystości i pikników firmowych i koncertów. Zapewniamy Państwu kompleksową organizację spotkania m.in. catering, scenę, nagłośnienie, telebim czy transmisję na żywo. Oferujemy atrakcje, wsparcie techniczne i zakwaterowanie na miejscu.

  • Konferencje - dysponujemy komfortowymi i stylowo urządzonymi salami. Oferujemy pełne wsparcie techniczne, przekąski i gorące napoje. Podczas przerw oferujemy regionalne potrawy, a także własne wypieki.
  • Catering - wiedząc, że jednym z sekretów udanej imprezy jest idealnie dobrane menu, nasi kucharze pomogą Państwu wybrać dania najbardziej odpowiadające jej charakterowi.
  • Dodatkowe atrakcje - proponujemy Państwu liczne programy towarzyszące pobytom konferencyjnym: zwiedzanie Centrum, degustację piwa z naszego browaru, park linowy, imprezy tematyczne związane z kulturą kaszubską.

Spotkania i eventy firmowe

Centrum Edukacji i Promocji Regionu jest znakomitym miejscem do organizacji konferencji, szkoleń, bankietów oraz wszelkich spotkań biznesowych. Lokalizacja i charakter obiektu czynią CEPR miejscem wyjątkowym, sprzyjającym podejmowaniu ważnych decyzji i zawieraniu umów z kluczowymi klientami. Rozumiemy, jak bardzo nasi goście cenią sobie spokój i prywatność, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby czuli się u nas komfortowo i bezpiecznie.

Spotkania i eventy firmowe

Sale konferencyjne

Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowe i stylowo urządzone sale konferencyjne. Każda z nich wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz posiada dostęp do Internetu bezprzewodowego. Oferujemy Państwu pełne wsparcie techniczne i merytoryczne oraz dostęp do komputera, drukarki i faksu.

Sale konferencyjne

Wyposażenie sal

Nasz sale są wyposażone w najnowszy sprzęt multimedialny. Dzięki temu mogą państwo przeprowadzić seminaria, szkolenia i spotkania biznesowe w nowoczesnych formach prezentacji. Ponadto oferujemy obsługę techniczną potrzebnego sprzętu.

Wyposażenie sal

Catering

Wiedząc, że jednym z sekretów udanej imprezy jest idealnie dobrane menu, nasi kucharze pomogą Państwu wybrać dania najbardziej odpowiadające jej charakterowi oraz zadbają o wysoką jakość przygotowanych potraw. Jesteśmy przygotowani na obsługę nawet ok. 1000 gości. Organizujemy bankiety i pikniki firmowe, spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, wesela, urodziny, rocznice, komunie, chrzciny, bankiety oraz duże imprezy plenerowe.

Catering

Dodatkowe atrakcje

Proponujemy Państwu również liczne programy towarzyszące pobytom konferencyjnym i spotkaniom biznesowym. Między innymi zwiedzanie obiektów zlokalizowanych na terenie Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku oraz atrakcje dodatkowe.

Dodatkowe atrakcje
LOKALIZACJA

Znajdź nas

Mapa

Odwiedź nas

Szymbarskich Zakładników 12,
83-315 Szymbark
Znajdź na GoogleMaps

Kontakt

Rezerwacja wycieczek, informacja
+48 605-570-637, kontakt@cepr.pl
Rezerwacja imprez, informacja
+48 725-994-001 biuro@hotelszymbark.pl
Rezerwacja hotelu, informacja
+48 609-350-488 recepecja@hotelszymbark.pl

Partnerzy

Danmar - domy drewniane

wzory kaszubskie
wzory kaszubskie