Strona używa plików cookies, aby zapewnić wysoką jakość użytkowania, dowiedz się więcej.
wzory kaszubskie
wzory kaszubskie
OFERTA

Kolacja Walentynkowa w Browar Kaszubska Korona

Miłość to tajemnica dwóch serc, które w niezgłębionej harmonii biją w jednym rytmie, tworząc melodię, której nuty są pisane przez magię wspólnych chwil.

Kolacja Walentynkowa w Browar Kaszubska Korona

W miłości, każdy gest, każde spojrzenie ma swoją wartość, bo niesie w sobie cząstkę tej cudownej magii, która sprawia, że świat wokół staje się jaśniejszy, a momenty spędzone razem przekształcają się w wspomnienia, które na zawsze pozostają w zakamarkach duszy. W miłości, magia dwóch serc to niewypowiedziane słowa, które nie potrzebują dźwięków, aby zostać usłyszane, to promień słońca w chłodny dzień i ciepły uśmiech, który rozjaśnia najciemniejsze chwile. To siła, która inspiruje, odnawia i prowadzi przez życie, trzymając mocno za rękę, niezależnie od wszystkiego.

Romantyczna Walentynkowa kolacja:

  • Filet z Halibuta w Owocowej Salsie (Delikatny filet z halibuta pieczony z limonką i imbirem, podawany z salsą z mango, awokado i granatu. Bogactwo kolorów i świeżość składników sprawiają, że danie to jest nie tylko lekkie i zdrowe, ale także niezwykle kuszące),
  • Czekoladowe Fondue z Owocami (Topiona gorzka czekolada z dodatkiem chilli, podawana z wyborem świeżych owoców, takich jak truskawki, banany i ananas. Czekolada zawiera fenyletyloaminę, która jest często nazywana "chemicznym przekaźnikiem miłości"),
  • Koktajl Miłosny (Koktajl przygotowany z prosecco, świeżo wyciśniętego soku z granatu (afrodyzjak!), odrobiny soku z limonki i listków mięty. Serwowany w wysokiej, smukłej szklance, ozdobiony cienkim plasterkiem limonki),

Dodatkowe informacje:

  • Promocja na kąpiele piwne w wysokości 10%
  • Podchodzimy elastycznie oferując pobyt w specjalnej cenie (pierwszy dzień z 20% rabatem, kolejne 15%)
  • Dla naszych gości zapewniamy bezpłatne miejsce parkingowe

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel. 605-570-637
mail: kontakt@cepr.pl

Warunkiem przyjęcia rezerwacji jest bezzwrotna wpłata zadatku w wysokości 50% wartości pakietu na konto Kaszubskie Centrum Kongresowe sp. z o.o. o numerze 35 8309 0000 0081 2458 2000 0020 w ciągu 72 godzin od daty dokonania rezerwacji. Pozostała należność płatna w dniu przyjazdu.

Dokonując rezerwacji pakietu klient oświadcza, że zapoznał się i akceptuje wszystkie informacje zawarte w jego opisie. Niewykorzystanie jakiegokolwiek świadczenia podczas trwania pobytu, jak również jego skrócenie nie powoduje zwrotu pieniędzy.

„Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego”.

Poszukujesz czegoś innego?

LOKALIZACJA

Znajdź nas

Mapa

Odwiedź nas

Szymbarskich Zakładników 12,
83-315 Szymbark
Znajdź na GoogleMaps

Kontakt

Rezerwacja wycieczek, informacja
+48 605-570-637, kontakt@cepr.pl
Rezerwacja imprez, informacja
+48 725-994-001 biuro@hotelszymbark.pl
Rezerwacja hotelu, informacja
+48 609-350-488 recepecja@hotelszymbark.pl

Partnerzy

Danmar - domy drewniane

wzory kaszubskie
wzory kaszubskie