Strona używa plików cookies, aby zapewnić wysoką jakość użytkowania, dowiedz się więcej.
wzory kaszubskie
wzory kaszubskie

Organizacja imprez okolicznościowych

Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez okolicznościowych takich jak: Chrzty, Komunie Św., wesela, urodziny, rocznice itp. Każdą ofertę rozpatrujemy indywidualnie, sami Państwo decydują o doborze muzyki, menu i oprawie przyjęcia weselnego, nowoczesnej lub tradycyjnej. Starannie dopasowujemy sale bankietowe do ilości zaproszonych gości (posiadamy 3 sale bankietowe). Nasze przestronne wnętrza pozwalają na organizacje wesel nawet dla 160 osób! Wszystkim gościom proponujemy zakwaterowanie na miejscu w naszym hotelu oraz zwiedzanie Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku wraz z dodatkowymi atrakcjami. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa impreza była niezapomniany przeżyciem, które każdy będzie dobrze wspominał. Posiadamy długą tradycję i wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych.

Organizujemy bankiety i pikniki firmowe, spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, wesela, urodziny, rocznice, komunie, chrzciny, bankiety oraz duże imprezy plenerowe.

  • Organizacja wesel - przestronne wnętrza pozwalają na organizacje wesel nawet dla 160 osób.
  • Imprezy okolicznościowe - organizujemy bankiety i pikniki firmowe, konferencje, szkolenia, wesela, urodziny, komunie, chrzciny.
  • Wieczory Kaszubskie - poczęstunek, zwiedzanie i biesiada z kapelą kaszubską!
  • Wieczory Piwne - zapraszamy Państwa do degustacji wszystkich rodzajów piwa Kaszubska Korona z kuchnią kaszubską i kapelą.
  • Wieczory Myśliwskie - zgromadzeni w Leśniczówce goście mają okazję poczuć klimat wielowiekowej tradycji łowieckiej.

Wesela

Doskonale przygotowane wesele to marzenie wszystkich Młodych Par. Nasi specjaliści od planowania przyjęć weselnych zatroszczą się o każdy szczegół, tak żeby ten wyjątkowy dzień na długo pozostał w pamięci Nowożeńców i ich gości.

Wesela

Wieczory Kaszubskie

Wieczór Kaszubski to połączenie zwiedzania naszego Centrum Edukacji i Promocji Regionu z własnoręcznym wypiekiem chleba, przejazdem wozem drabiniastym na wieżę widokową, wizytą w Muzeum Tabaki oraz przede wszystkim wspaniałą biesiadą kaszubską i imprezą taneczną.

Wieczory Kaszubskie

Wieczory piwne w browarze "Kaszubska Korona"

Nasi goście cenią sobie miłą i swojską atmosferę naszego Browaru. Każdy kto nas odwiedził wie, że piwo najlepiej smakuje nalewane prosto z nalewaka i podawane z rąk sympatycznej i uśmiechniętej Kaszubki. Chcąc jeszcze bardziej przybliżyć Państwu atmosferę naszego browaru stworzyliśmy…

Wieczory piwne w browarze "Kaszubska Korona"

Wieczory myśliwskie

Dla myśliwych tradycja jest bardzo istotnym elementem życia. Polowanie to dla nich dużo więcej niż zdobywanie mięsa i skór. Tradycja myśliwska sięga odległych czasów, do dziś pielęgnowane są przez wieki wytworzone obrzędy, tradycje i obyczaje łowieckie. Wśród nich znajduje się ślubowanie myśliwskie, Polowanie Hubertowskie, koronacja Króla Polowania, pasowanie myśliwskie czy Polowanie Wigilijne.

Wieczory myśliwskie
LOKALIZACJA

Znajdź nas

Mapa

Odwiedź nas

Szymbarskich Zakładników 12,
83-315 Szymbark
Znajdź na GoogleMaps

Kontakt

Rezerwacja wycieczek, informacja
+48 605-570-637, kontakt@cepr.pl
Rezerwacja imprez, informacja
+48 725-994-001 biuro@hotelszymbark.pl
Rezerwacja hotelu, informacja
+48 609-350-488 recepecja@hotelszymbark.pl

Partnerzy

Danmar - domy drewniane

wzory kaszubskie
wzory kaszubskie